ZVEME VÁS! ZEMĚ ŽIVITELKA 22. - 27. 8. 2019

Srdečně vás všechny zveme na mezinárodní agrosalón Země živitelka 2019. Nenechte si ujít největší a nejvýznamnější agrosalón svého typu. Země živitelka je jedinou výstavou u nás, která představuje celý zemědělsko - potravinářský sektor na jednom místě. Plochu výstaviště zaplní více než 550 vystavovatelů. Na každý den je připraven bohatý doprovodný program pro celou rodinu, proto vezměte děti a přijďte se podívat na Výstaviště České Budějovice ve dnech 22. - 27. 8. 2019. Vstupenky si můžete zakoupit v síti ticketstream

Těšíme se na vás u stánku naší firmy Fides Agro. 

                                                                                                  vystavisteCB

 

NOVÁ ŘADA MLÉČNÝCH KRMNÝCH SMĚSÍ

Chtěli byste směs, jejíž obsah se skládá pouze z mléčných bílkovin a neobsahuje žádné rostlinné komponenty? 

Žadný problém!

V naší nabídce mléčných krmných směsí si můžete vybrat hned ze dvou takových výrobků. Nabídku jsme totiž nedávno rozšířili o novou řadu krmných směsí, které ve svém názvu nemají číslici 100 jen tak. Číslice 100 označuje 100 % obsah mléčných komponentů, pocházejících z těch nejlepších českých mlékáren a sýráren jako jsou Madeta či Brazzale Moravia. Absencí rostlinných bílkovinných komponentů zajišťujeme její nejvyšší možnou stravitelnost a přidanými doplňkovými látkami přispíváme k udržení dobrého zdravotního stavu našeho zvířete. 

 

VYZKOUŠEJTE:

TELFID 100

TELFID 100 PROGRES

 

Pokud máte zájem o přesnější složení, naleznete ho ZDE v novém katalogu 2019. 
Pro více informací kontaktujte některého z našich obchodních zástupců působícího ve vašem kraji. 

 

CHOVATELSKÝ DEN V ROPRACHTICÍCH 2019

Termín konání akce: 29. 5. 2019
Místo konání: Roprachtice

Ve středu 29. 5. 2019 jsme se zúčastnili Chovatelského dne v Roprachticích. Fides Agro patří společně s dalšími mezi hrdé hlavní sponzory akce. Chovatelský den se zde konal již počtvrté. Program dne se skládal především z toho nejdůležitějšího, a to přehlídek krav českého strakatého skotu. Prezentovaly se zde firmy nabízející zemědělskou techniku nebo služby. Návštěvníci si mohli pochutnat na výrobcích od regionálních výrobců potravin. Nechyběl pestrý doprovodný program pro velké i malé.

Titul šampionka výstavy si odnesla téměř 5-letá Jarča z ŠCH FARMY PŘÍCHOVICE se soutěžním číslem 17. Jarča se řadí do kategorie plemenných krav na 2. laktaci a pochází z početného stáda v Jizerských horách. Příchovičtí se spoléhají na složení druhově bohatých horských pastvin a šlechtí naše červené straky. Jejich stádo musí být zvyklé na tvrdé horské podmínky. Bylo nám ctí předat šampionce odměnu v podobě naturálního plnění dle její potřeby a vlastního výběru chovatelů.

Pokud jste se akce zúčastnili, tak doufáme, že jste si ji užili a navštívili náš stánek FIDES AGRO. Pokud ne, přinášíme vám alespoň nějaké střípky z tohoto dne. 

 

PODPORUJEME TAM, KDE TO MÁ SMYSL

Již nějakou dobu jsme hrdým sponzorem HŘEBČÍNA RUF s. r. o. z Čejče.

Ve své stáji chovají několik krásných koní, zabývají se jejich výcvikem a mezi členy stáje patří nejen starší zkušení jezdci, ale i mladší začínající. Ať starší, nebo mladší,všichni získávají pravidelná ocenění na závodech, kterých se hojně účastní. 

Své koně krmí unikátním krmivem Hippi Müsli, které nabízí naše firma. Je velmi lehce stravitelné, a to z důvodu složení vytvořeného přímo podle potřeb našich koní. Lze si vybrat mezi dvěma typy. Klasické Hippi Müsli pro koně v menší zátěži nebo Hippi Müsli Naturvit pro vyšší zátěž (koně sportovní, pracující nebo ve špatné kondici). 

 

Informace o HŘEBČÍNU RUF: https://cs-cz.facebook.com/jsruf1/ 

ANIMAL TECH 2019 - DĚKUJEME!

Termín konání akce: 12. - 15. 5. 2019
Místo konání: Brno- Výstaviště

V předešlých dnech jsme se zúčastnili Národní výstavy hospodářských zvířat v Brně. V hojném počtu jste nás každý den navštěvovali a toho si velmi vážíme. Doufáme, že jsme vám zodpověděli všechny potřebné dotazy a že vás zaujaly naše novinky jako nové produkty nebo balení drenčů, které jsme pro vás měli připravené. 

Bohatý byl také doprovodný program. Těší nás, že jsme byli jeho součástí. Šampionce výstavy jsme předali cenu, kterou si rozhodně zasloužila. Ještě jednou GRATULUJEME!

Více fotografií z akce naleznete na našem facebooku FIDES AGRO

 

DĚKUJEME ZA VAŠI NÁVŠTĚVU A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SETKÁNÍ!

 

 

CERTIFIKÁTY KVALITY

Je pro nás samozřejmostí, že jsou naše výrobky kontrolované a certifikované. Každý rok jsou certifikáty obnoveny a stejně tak tomu bylo i v tomto roce. Vlastníme certifikáty NON GMO nebo KEZ na krmiva mléčná i minerální, doplňková krmiva, solné lizy, BIO produkty a také certifikaci GMP+, která zahrnuje manipulaci s výrobky od výroby přes obchod až po skladování.

Přesvědčte se sami:

CERTIFIKÁTY

NAJDETE NÁS VE STÁJI A TAKÉ NA FACEBOOKU!

Navštivte naši facebookovou stránku FIDES AGRO, kde se vždy dozvíte nejnovější informace z dění firmy, akcí nebo také užitečné rady a tipy!

FB      QR upr

ANIMAL TECH 12. - 15. 5. 2019

Srdečně Vás zveme na Národní výstavu hospodářských zvířat ANIMAL - TECH, která se koná ve dnech 12. – 15. 5. 2019 na výstavišti v Brně. 

Přijďte nás navštívit do našeho stánku č. 062 v pavilonu P.  hnf

 

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU. 

 

 

SEMINÁŘ PRO CHOVATELE MASNÉHO SKOTU

Termín konání akce: 17. 1. 2019
Místo konání: Střítež u Jihlavy

Ve čtvrtek 17. ledna 2019 jsme se zúčastnili semináře pro chovatele masného skotu, který pořádal Jihočeský chovatel a.s. a ČSCHMS. Seminář probíhal v hotelu Tři věžičky, Střítež u Jihlavy. Byly připraveny přednášky z oblasti dotační politiky, aktuální nákazové situaci v ČR a Evropě, zdraví zvířat – monitoring parazitóz a z oblasti pícninářství. Také jsme se mohli dozvědět nové trendy v minerální výživě s důrazem na předporodní období. Byly představeny nové metodiky pro živočišnou výrobu. Na semináři byli také oceněni chovatelé nejlépe hodnocených zvířat z odchoven plemenných býků.

Seminář byl velmi vydařený a oceněným chovatelům gratulujeme k úspěchu.

Představujeme CLOSE 100 UP

Doplňkové krmivo pro dojnice v období přípravy na porod. Obsahuje vysokou dávku vitamínů a mikroprvků, která v doporučeném dávkování zcela pokryje potřebu dojnic v přípravě na porod, dále zdroje proteinu včetně přidaného metioninu, minerálních krmiv s charakterem iontových solí. Napomáhá k tvorbě svaloviny matky, rozvoji tkání plodu, podpoře imunity a redukci negativního vlivu lipolýzy v období nízkého příjmu sušiny.

CLOSE 100 UP dodáváme v 25 kg papírových pytlích, popř. big bagy.

Pro více informací neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce, kteří vám rádi poradí.

Prohlédněte si LETÁK CLOSE 100 UP